Ski Club Turnov z.s.

  • lyžařský klub Turnov
  • lyžařský klub Turnov
  • lyžařský klub Turnov

Veřejná lyžařská škola – SKI CLUB TURNOVz.s

Vážení rodiče,

Opět bychom rádi pořádali kursy lyžování pro mládež…..

Zůstáváme u 5 lekcí a závěrečných závodů v lednu, únoru, příp. březnu 2023

Poplatek za účast ve VLŠ činí 2.400,- Kč. V této částce je zahrnuta doprava, lyžařské vleky, režie VLŠ.

Kursy lyžování proběhnou v areálu Hluboká pod Ještědem a 1. lekce je (dle sněhových podmínek) naplánována na sobotu 7. ledna 2023 Vzhledem k sněhovým podmínkám a organizaci VLŠ Vás žádáme o důsledné sledování naší vývěsky (Nádražní ul., vedle drogerie) nebo našich internetových stránek www.scturnov.cz nebo Facebook. Vždy, nejpozději odpoledne, před plánovanou sobotní lekcí lyžařské školy zde najdete veškeré potřebné informace.

SC Turnov si vyhrazuje právo na změnu termínu jednotlivých lekcí v případě nepříznivých sněhových podmínek.

Do VLŠ 2023 se mohou přihlásit děti narozené v letech 2008 - 2017.

Poplatek za lyžařskou školu zašlete na účet: 1260965399/0800 – do poznámky napište jméno dítěte. Přihlášku zašlete a poplatek zaplaťte do 12.12.2022.

Podmínkou účasti ve VLŠ je vyhovující lyžařská výzbroj a výstroj, nejlépe seřízená SKI servisem. Potvrzení o seřízení nevyžadujeme, ale tuto podmínku nepodceňujte, jde o zdraví Vašich dětí.

Na 1. lekci budou lyže účastníků do areálu dopraveny v režii VLŠ a lyže i lyžařské boty je zde možno přes týden ponechat, což většina dětí využívá. Je však nutno lyže i boty řádně a stejně označit. Pokud si má dítě lyže vzít domů, upozorněte ho na to, aby nedošlo ke zbytečným komplikacím.

I přes zdravotnický dozor upozorňujeme, že děti se lyžařských kursů účastní na vlastní nebezpečí.

Případné další a bližší informace : Roubíčková Lenka – telefon : 792320572


Přihláška do Veřejné Lyžařské Školy SC Turnov 2023

Rodič zaškrtnutím prohlašuje, že se před odesláním této přihlášky seznámil se zásadami ochrany osobních údajů Ski Clubu Turnov z.s.,které jsou uveřejněny na stránkách www.scturnov.cz a uděluje Ski Clubu Turnov z.s. souhlas se zpracováním osobních údajů svých a svého dítěte v souladu s těmito zásadami. Současně bere na vědomí, že poskytnutí jeho osobních údajů, jakož i osobních údajů dítěte je požadováno z důvodu jejich nezbytnosti pro plnění závazků ze strany Ski Clubu Turnov z.s. případně jejich poskytnutí vyžaduje zákon.